LOJİSOFT Lojistik Mobil Uygulama, gelişmiş mobil teknolojimiz sayesinde lojistik sektörüne özel kapsamlı yazılım çözümleri sunmaktadır.

LOJİSOFT Mobil Uygulama ile sipariş işlemlerinizi mobil cihazınızdan anlık görüntüleyerek, iş akış süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Yükleme, boşaltma işlemlerinin sürücüler tarafından mobil uygulama üzerinden anlık paylaşılması, nakliye süreçlerinin verimliliğini artırmaktadır. İşe atanan araçların konum bilgisi anlık olarak görüntülenerek teslimat optimum sürede gerçekleştirilebilir, istenildiği takdirde araç güzergahı belirlenerek maliyet kontrolü sağlanmaktadır.

Mobil Uygulama ile pozisyonlara ait teslimat irsaliyelerinin görüntülenmesi ve dijital imza alınarak tamamlanması işlemlerinin anlık olarak kontrol edilmesi sağlanmaktadır. Uygulama içerisinden araç ve sürücü giderlerinizi yönetebilir, personel performansları ile ilgili raporlamaları anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

Mobil Uygulama Avantajları

LOJİSOFT geliştirdiği mobil uygulamalar ile operasyonel iş akış süreçlerinizi kolaylaştırırken, projelerinizi ve işletmenizi yöneteceğiniz IOS, Android ve Windows tabanlı en iyi uygulamaları geliştirmeye devam etmektedir.